Jako adwokaci z Poznania posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę zawodową. W ramach prowadzonej przez nas Kancelarii zajmujemy się rozwodami oraz szeroko rozumianymi sprawami około rozwodowymi, takimi jak:

  • alimenty,
  • podział majątku,
  • uregulowanie władzy rodzicielskiej i kontakty z dziećmi.

 

Wybór doświadczonego i zaufanego adwokata może nie tylko sprawić, że sama sprawa rozwodowa zakończy się szybciej, ale zapewni też konieczne wsparcie merytoryczne i mentalne. Adwokaci z naszej Kancelarii podejmują takie działania, aby w jak najmniejszym stopniu klient poddany był stresowi związanemu ze sprawą.

 

 

Jako adwokaci, zawsze kierujemy się najlepszym interesem naszego klienta oraz jego dobrem. Podchodzimy realistycznie do każdej ze spraw, oceniamy i przedstawiamy szanse oraz potencjalne
ryzyka jakie mogą pojawić się podczas prowadzenie sprawy rozwodowej czy około rozwodowej. Nasz zespół wyróżnia się dużym zaangażowaniem w sprawy naszych klientów oraz dba o to, aby każdy klient otrzymał odpowiedź na zadane adwokatowi pytanie.

Adwokaci z naszej poznańskiej Kancelarii zajmują się sporządzaniem pozwów, wniosków, a także innych pism procesowych. Nasz zespół prowadzi sprawy kompleksowo i udziela jednorazowych
porad prawnych wykorzystując do tego posiadane długoletnie doświadczenie zawodowe.